Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Náš tým

Vedoucí týmu

Michal Vítámvás

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 775 310 825

Příběh Michalova týmu

Svého prvního vzdělávacího semináře jsem se zúčastnil v roce 2008. Smysl a forma seminářů mě tehdy natolik nadchly, že jsem ihned věděl, že je to správný směr. A to nejen pro mě, a proto jsem se rozhodl důležitost finančního vzdělávání šířit dál. Časem jsem kolem sebe vybudoval tým kolegů, ve kterém společně věříme, že nejlépe si každý poradí s penězi právě tehdy, když se to naučí. Umí se pak sám rozhodnout a řídit to, v jakých případech už je potřeba se obrátit na specialisty. Jsem rád, že se nám daří držet v týmu přátelskou a rodinnou atmosféru. 

Z mého pohledu existuje skupina lidí, kterou charakterizuji jako „lovce“. Pro mě jsou to lidé, kteří mají rádi výzvy, nové věci, jsou vytrvalí a důslední. Já se právě za tohoto „lovce“ považuji. Vždy je ale pro mě nutnou podmínkou čestné a etické jednání, což věřím, že lidé v mém týmu ví. Vzájemná spolupráce a předávání zkušeností mě totiž strašně baví. Vidím, jak se kolegové posouvají kupředu jak v kariéře, tak v osobním růstu. I proto jsem se stal před několika lety v naší společnosti lektorem.
A pokud jde o nepracovní radosti, tak si potrpím na hezká auta, dobré jídlo a kvalitní víno z naší firemní vinice, které si nejvíce vychutnám ve společnosti přátel. 

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.

Další členové týmu

Lenka Vítámvásová – vedoucí administrativy

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 777 310 827

Potřebujete poradit s nejrůznějšími formuláři? Chtěli byste si sjednat schůzku s lidmi z našeho týmu? Pak vám velmi ráda pomohu. V rámci naší kanceláře jsem totiž „pravou rukou“ obchodních konzultantů. Starám se jim o zpracování všech finančních programů z celé obchodní sítě, archivaci, e-mailovou komunikaci mezi kanceláří a obchodní sítí. Podle potřeby chystám různé materiály a hlídám jejich platnost proto, aby se tým mohl maximálně věnovat svým činnostem. Potrpím si na preciznost a důslednost, protože chci, aby vše fungovalo perfektně. K práci přistupuji s úsměvem, vstřícností a trpělivostí, protože kolem sebe ráda šířím dobrou náladu. 

Člověk nemá přátel. Jen jeho úspěch je má.

Jan Vítámvás

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 774 549 777

U společnosti ZFP akademie pracuji od roku 2012. Prošel jsem si kompletním vzděláváním a kromě praxe v oblasti pojištění jsem si nakonec také zvolil cestu úvěrového specialisty, protože mě baví hledat individuální řešení, která jsou pro hypotéky a úvěry typická. Další mou profesní odborností a vášní jsou investice. Díky nim pomáhám mým klientům plnit jejich sny a cíle. Mým posláním je být pro mé klienty průvodce ve světě financí a rádcem v jejich finančních rozhodnutích.

Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže věřit, toho lze dosáhnout.

Jiří Bertschinger

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 727 981 651

Svůj první základní seminář jsem absolvoval v září 2009 a tehdy jsem se jel vzdělávat, abych si vyřešil své rodinné finance. Časem se ale má situace změnila, a proto jsem po šesti letech jel na seminář znova. A od té doby se finančnímu oboru, který mě najednou začal bavit, věnuji naplno. Proto "nikdy neříkejte nikdy", jelikož člověk míní, ale život mění. Nyní čerpám zkušenosti nejen ze současné praxe v oboru, ale i z jiných oblastí byznysu, kterým jsem se předtím věnoval. 

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Helena Doležalová

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 732 381 818

Účast na semináři 29. 3. 2014 byl den, který mi změnil život. Tehdy jsem pochopila, že chci přes finance pomáhat lidem, na kterých mi záleží a kteří o to stojí. Bydlení řeší snad každý z nás, a proto jsem si postupně rozšířila specializaci na úvěry, hypotéky a s tím související majetkové pojištění, abych mohla maximum nabídnout i v této oblasti. Společnost ZFP Akademie nabízí několik směrů, jak s jejich systémem vzděláváním naložit.  Zaleží na každém z vás, který vás zaujme. Já vám pomohu na každé cestě, kterou si zvolíte. 

Můj život je můj styl a můj styl je můj život.

Tomáš Janda, Dis.

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 604 436 444

Na svém prvním základním semináři jsem byl v roce 2008. Od té doby s firmou soustavně a velmi úzce spolupracuji. Postupně se tak rozšiřují řady mých kolegů a klientů, o které se starám. To vše mě těší a motivuje v práci pokračovat. Vždy velmi rád pomohu a poradím. V rámci vzájemné spolupráce dodržuji a oceňuji férové a upřímné jednání. Ve volném čase byste mě asi nejčastěji zastihli na ledě, protože se spoust let věnuji hokeji, který mám velmi rád. 

Nebojím se, že padnu, bojím se, že nevstanu znovu.

Mgr. Bohumil Minařík

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 603 203 591

Rád spolupracuji se schopnými a pracovitými lidmi, kteří si uvědomují důležitost soustavného vzdělávání. Proto jsem navázal spolupráci se společností ZFP Akademie, která nás motivuje se posouvat stále dál a výš – prostě UP. Přestože jsem měl již řadu zkušeností a finanční praxi, tady se mohu a chci neustále zdokonalovat. Výsledky mého snažení rád předávám svému okolí a lidem, kterým nejsou jejich peníze lhostejné. 

Dělej dobro a dobro se ti vrátí.

Michal Vávra

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 604 720 646

Člověk se učí celý život a je jenom na nás, jakým směrem se vydáme. Buď ustrneme, nebo se rozhodneme posouvat vpřed. Každý si musí najít svoji cestu. Pro mě je jedním důležitým cílem cesty stát se finančně nezávislým a předávat své vědomosti a zkušenosti, jak toho dosáhnout, svým kolegům, kteří mají podobné cíle. 

Nemysli na minulost, žij v přítomnosti a mysli na budoucnost.

Šárka Beranová

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 607 344 863

"Buď chceš nebo nechceš. Vše ostatní jsou kecy." To je mé přísloví a toho se držím nejen ve své práci, ale i ve svém osobním životě. Své příležitosti jsem se chopila v září 2016, kdy jsem jela na svůj základní seminář. Od začátku sem věděla, že jsem udělala dobře. V roce 2019 jsem se rozhodla a ve firmě pracuji na hlavní činnost. Nejvíce mě baví ZFP Energy. A nyní pracuji na tom, abych se stala lektorkou a posunula se ve své kariéře kupředu.

Buď chceš nebo nechceš. Vše ostatní jsou kecy.

Mgr. Milan Mokrý

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 736 473 158

Jsem skromný a pracovitý. Když si něco umanu, jdu si za tím! Klient je pro mne partnerem a výzvou. Když jsem se dozvěděl o naší firmě a vracel se ze základního semináře, řekl jsem : "Zde budu přednášet!" a do dvou roků se tak stalo.

Hlavní smysl v tomto životě je pomáhat druhým. A pokud jim nemůžete pomoci, aspoň jim neubližujte.

Markéta Zimolová

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 733 325 852

Pamatuji si to jako dnes, když jsem jela s kamarádkou na seminář který se konal dne 13.06.2020, již tento den mi změnil život. Tehdy jsem pochopila, že je skvělé naučit lidi rozumět svým financím. Mám ráda společnost a ráda pomáhám druhým, proto jsem se po krátké době rozhodla pomáhat lidem přes finance. Ráda se učím nové věci, které pak mohu předávat. Možná spousty lidí neřeší co bude až budou staří, jestli budou mít dostatek peněz, aby si zachovali takový luxus, na který byli zvyklí. Proto moje první cesta byla směrem k doplňkovému penzijnímu připojištění. Můj sen je rozšířit své znalosti o investice, majetkové a životní pojištění. Ráda sportuji a nejraději jezdím směr Pálava, kde mimo jiné máme firemní vinice.

Chovejte se k lidem tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Dávejte a bude vám dáno.

Pavla Šimková

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 736 665 005

Líbí se mi motto: "Chovej se k ostatním tak, jak by sis přála, aby se oni chovali k tobě". Proto se snažím se všemi vycházet v dobrém, slušně a férově. Mám ráda zodpovědný přístup ke všemu, co dělám. Ať už v pracovním nebo osobním životě zastávám názor, že pokud člověk něco chce, musí pro to něco udělat. Ke společnosti jsem se přidala v lednu 2020 a od té doby jsem ušla kus cesty, ale ještě větší mě čeká a já se na to, co přijde, těším. Ráda čtu, komunikuju s lidmi a pokud je to možné, tak ráda pomáhám ve všech oblastech. A v oblasti finanční gramotnosti mě to těší dvojnásob. V osobním životě jsem ráda babičkou na plný úvazek.

Mysl je vším. Co si myslíte, tím se stáváte. - Budha

Bc. Miroslav Svoboda

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 737 388 709

Mám rád poctivě odvedenou práci a možná i proto se mi líbí stará auta a nejvíce značky Tatra, je to má celoživotní vášeň. Rád komunikuji s blízkými přáteli, ale taky jsem rád sám se sebou. Je na mě spolehnutí, co slíbím, to dodržím. Nemám rád nedochvilnost, faleš, intriky a nedodělané věci. Jsem patriot, mám rád zemi ve které žiju.

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.

Hana Mokrá

Máte dotaz? Ozvěte se mi!

+420 774 171 772

Se společností ZFP Group spolupracuji již druhým rokem. Na svém prvním semináři jsem byla v listopadu 2020. Základní seminář mi otevřel oči, nabídl jedinečnou příležitost začít umět rozumět svým financím. Bylo jen na mně rozhodnout se, zda chci nebo ne. Vydala jsem se dle mého správným směrem, protože kdo jiný, než já sama, si má rozhodovat o svých financích. U naší společnosti se snažím posouvat směrem kupředu a zdokonalovat se ve svých dovednostech. Ráda se učím novým věcem, v budoucnu plánuju i zákonné zkoušky pro ČNB, abych mohla v rodinných financích osobně pomáhat i ostatním lidem. Jsem přátelský člověk, který když může, pomůže a to bych uvítala i od mých přátel." Snažím se o jednání na rovinu. Držím se hesla: „Co na srdci, to na jazyku“. Dělá mi radost trávít čas s rodinou, přáteli a skvělou muzikou.

Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít. - Jan Werich