Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Michal Vítámvás

+420 775 310 825

Z mého pohledu existuje skupina lidí, kterou charakterizuji jako „lovce“. Pro mě jsou to lidé, kteří mají rádi výzvy, nové věci, jsou vytrvalí a důslední. Já se právě za tohoto „lovce“ považuji. Vždy je ale pro mě nutnou podmínkou čestné a etické jednání, což věřím, že lidé v mém týmu ví. Vzájemná spolupráce a předávání zkušeností mě totiž strašně baví. Vidím, jak se kolegové posouvají kupředu jak v kariéře, tak v osobním růstu. I proto jsem se stal před několika lety v naší společnosti lektorem.
A pokud jde o nepracovní radosti, tak si potrpím na hezká auta, dobré jídlo a kvalitní víno z naší firemní vinice, které si nejvíce vychutnám ve společnosti přátel. 

Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.

Michal v 10 otázkách

1. Co pro tebe znamená úspěch? 

Pro mě to znamená být spokojený a šťastný. A teď už umím poznat, co mě dělá šťastným, a na to se zaměřuji. Nedělám tak věci, které mi „radí doba“, ale které mě skutečně baví.  


2. Co je tvojí největší výzvou? 

Abych žil tak, že až jednou budu rekapitulovat svůj život, jsem si mohl říci, že jsem žil naplno.


3.  Na jaký zážitek z praxe nikdy nezapomeneš? 

To bylo v mých začátcích, kdy mi jeden pán na pozvání na základní seminář odvětil: „Rád bych jel, ale já nemám teď peníze, protože jsem si koupil kulomet z tanku.“ S takovým argumentem jsem se už nikdy nesetkal a myslím, že už asi nesetkám a rád na to vzpomínám.


4. Jak ti práce ovlivnila tvůj život, hodnoty a priority?

Především tím, že se postupně z mé práce stala zábava a koníček. Už nerozlišuji práci a osobní život, ale beru to jako životní styl. Jsem vděčný, že jsem získal lehčí a zajímavější život s vlastním a osobitým postojem k němu.


5. Kdyby ses měl charakterizovat pěti slovy, jaká by to byla? 

Empatický, lidský, cílevědomý, poctivý, otevřený.


6. Co právě čteš nebo posloucháš? 

Většinu času čtu knihy osobního rozvoje a aktuálně tomu není jinak. Nedávno jsem začal číst knihu Mentalista a ještě poslouchám audio knihu Jak získávat přátele a působit na lidi. 


7. Jak vypadá tvůj ideální den? 

S rodinou milujeme všichni moře, takže můj ideální den je být na písečné pláži s mými dětmi a manželkou.


8. Co děláš pro svoji každodenní pohodu?

Nezapomínám na svůj ranní rituál. Startuji den dobrým espressem.


9. Co ti dělá největší radost? 

Když mohu trávit čas se svými dětmi a manželkou. 


10. Co se o tobě moc neví? 

Myslím, že málokdo ví, že mám moc rád hlavolamy a puzzle. 

Získaná osvědčení a certifkáty

Co o mně říkají?

S panem Michalem Vítámvásem ze ZFP akademie a.s. spolupracuji již několik let. Pomáhá mně i celé mé rodině při uzavírání veškerých smluv a radí nám při investování finančních prostředků. Vždy ochotně přijede domů a bez ohledu na čas mi vše vysvětlí a vyřídí. Jsem ráda, že mi poradil investovat do realitního fondu ZFP a jsem velmi spokojena s jejich hospodářskými výsledky. Je mým nejlepším finančním poradcem a patří mu srdečné poděkování. Je to člověk na svém místě a problematice finančnictví velmi rozumí. Hodně jsem se od něj naučila.                                                                                                                       

MUDr. Bohumila Fűrstová

Na podzim 2009 mě oslovil Michal Vítámvás a pozval na školení ZFP akademie ve Velkých Bílovicích. Zaujalo mě to a Michal mi nabídl, že by mně a celé rodině zkontroloval stávající pojistky. Nejen, že mě upozornil na nedostatky ve smlouvách, ale hlavně mi vysvětlil, v čem chyby spočívají. Trochu jsem se tehdy bránil k úrazové pojistce, protože se mi do té doby nic nestalo, ale Michal mě přesvědčil a moc mu děkuji. Asi za půl roku jsem měl těžký úraz hlavy, zlomené dva obratle a tři nalomené obratle po pádu z lešení. Naštěstí jsem dopadl dobře. Lékaři se diví, že vůbec chodím a znova sportuji. Michal se o vše postaral a odškodnění od pojišťovny bylo výborné. 

Jindřich Solař

Se společností ZFP i s obchodním zástupcem jsem velice spokojena. Díky jejich práci mám finanční stránku zabezpečenou a vím, že se mohu kdykoli s problémem či jen dotazem na ně obrátit. Doporučuji.

Tereza Rychlá

Se službami pana Vítámváse jsem velmi spokojen. Oceňuji, jak v dnešní uspěchané době dbá na přesnost a dochvilnost při sjednaných schůzkách. Poradil a postral se mi o zavedení přehledného pořadače, ve kterém mám všechny důležité smluvní dokumenty na jednom místě. Snaží se vždy prosadit ty nejvýhodnější a nejlevnější podmínky. 

Josef Voborný

Před lety jsem byla na základním semináři, kde jsem díky ZFP porozuměla svým smlouvám. Zkušenosti s dřívějšími poradci byly úplně odlišné než s Michalem Vitamvasem. Michal mi vždy vsechno detailně vysvětlil, poradil. Díky němu se vrátily nějaké peníze zpět do rodiny a to je super. Když cokoliv potřebuji, mohu psát i o víkendu, Michal vždy reaguje téměř hned. Vřele doporučuji

Veronika Lapešová

Pana Michala Vitámváse znam spoustu let, ale teprve předloni mě seznámil s firmou ZFP, jejíž produkty jsem začal užívat. Vyzařuje z něj pohoda a klid, vždy usměvavý, sympatický a co je zvlášť skvělé - nikomu nevnucuje nic násilně, ale vysvětlí klidně výhody i rizika všeho, o co mám zájem. Vždy ochotný pomoci, je to prostě člověk na svém místě a přeju jemu i sobě ještě spoustu radosti a štěstí ve všem, co bude podnikat, protože i já z toho všeho budu mít radost a užitek.

Bohumír Sláma

Michal je velmi ochotný a spolehlivý. Vždy skvěle poradí, vsechno pečlivě vysvětlí a se vším rad pomůže. Se spoluprácí s Michalem jsem na 100% spokojená. Určitě vřele doporučuji.

Natálie Hladíková

Když jsem se s Michalem potkal poprvé, bylo to na tréninku boxu. V ten okamžik jsem zjistil jednu věc. Má neskutečnou ránu. Za pár měsíců jsme se setkali znovu. Už to nebylo mezi provazy s chráničem v ústech, ale i tehdy jsem se ujistil, že ta rána tam skutečně je. Nebyla to rána v rukavici, ale rána ve smyslu naprosto profesionálního přístupu, kterým ke mně přistupoval v rámci nabídky služeb ZFP. Nasměroval mě a ukázal, že ve finančním světě se může člověk v pohodě zorientovat. Jde jen o to chtít. Za sebe mohu jen doporučit, protože když vás vede profesionál, výsledky se dostaví.

Vlastimil Malenovský

S panem Michalem Vítámvásem se známe nekolik let a jsem ráda, že právě on je mým finančním poradcem. Je vždy velice ochotný a dobře se orientuje v oblasti financí a jelikož je jeho prace zároveň i jeho koníček, mám jistotu, že vzdy najde ten nejvhodnější produkt, tak aby byli moje finance nejlépe zhodnoceny.

Jana Hralová

Michala znám už z dob kdy v ZFP začínal, což je myslím dobrých 10-11let a stále si dobře pamatuji to nadšení, které z něj vyzařovalo, když mi vysvětloval, jak správně investovat. Jsem člověk poměrně nedůvěřivý a tak mi nějakou dobu trvalo než jsem mu svěřil své finanční prostředky a rozhodně toho nelituji... Michal se za tu dobu svou pílí vypracoval na ředitele pobočky a mé fin. prostředky se díky jeho radám dobře zhodnocujií a jsem kvalitně pojištěn pro všechny možné situace, které mohou v životě nastat. Takže Michale díky za tvůj přístup, za tvoji profesionalitu, trpělivost, ochotu kdykoliv poradit a pomoci i za to nadšení, které z tebe stále cítím.

Jan Šmíd

Michal Vitamvás je výjimečný pracovník na svém místě. Vždy usměvavý, přesný, usilovný, vytrvalý a  pracovitý s perfektním přehledem o své profesi a jejím obsahu. Co  řeší ČPOJ. několik i měsíců, dokázal vyřídit do týdne. Tak nějak si představuji dochvilného, neúnavného profesionála s mimořádnou ochotou a nasazením pomoci klientovi v jeho zájmu či osobních potížích.

JUDr. Jan Kux

Máte dotaz?
Ozvěte se mi!

Michal Vítámvás

+420 775 310 825