Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Hledáme

21. 11. 2023

HLEDÁM DO SVÉHO TÝMU NOVÉ OBCHODNÍKY!!!

Ahoj, drahý sledující či čtenáři mých příspěvků. Dnes nechci nějak edukovat, ale rád bych ti nabídl férovou možnost změnit svůj život, práci, obor, směr… 

 

Hledám do svého týmu nové šikovné lidi, kteří chtějí začít podnikat. Je jedno, zda máš zkušenosti s obchodem či ne, protože nikdo není obchodníkem od narození, ale obchod se dá naučit. A v tom jsme v rámci ZFP a mého týmu velmi dobří. Každého, kdo má zájem, dokážeme rychle a efektivně naučit vše, co k tomu patří, abychom mu pomohli být úspěšným. A pokud už jsi obchodník, i když v jiném odvětví, máš BRUTÁLNÍ výhodu, protože tvůj výdělek u nás pravděpodobně vzroste raketově v krátkém čase. Stačí se naučit nový produkt a můžeš makat naplno. 

 

Práce obchodníka je velmi pestrá, stále jsi mezi lidmi a cestuješ. To ti dává obrovskou svobodu plánovat si čas podle sebe, vydělat si tolik, kolik potřebuješ, a odpočívat, kdy chceš. Prostě si vše řídíš sám. Ale s velkou svobodou přichází i velká zodpovědnost, a to, že pokud něco slíbíš a rozpracuješ, tak to také dodržíš. 

 

Za to vše můžeš očekávat mimo jiné i velké výdělky. Statistiky ukazují, že v našem odvětví financí se průměrný příjem pohybuje kolem 80.000,- Kč měsíčně, a já to mohu jen potvrdit. Šikovní obchodníci si navíc klidně vydělají i jednou, dvakrát tolik. 

 

Pokud tě toto zaujalo alespoň trochu a zvažuješ, co by to pro tebe mohlo znamenat, dej mi vědět, a pojďme nezávazně potkat. Pak se můžeš rozhodnout. 

 

Čekám na tebe! 

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt