Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Pavla Šimková

+420 736 665 005

Líbí se mi motto: "Chovej se k ostatním tak, jak by sis přála, aby se oni chovali k tobě". Proto se snažím se všemi vycházet v dobrém, slušně a férově. Mám ráda zodpovědný přístup ke všemu, co dělám. Ať už v pracovním nebo osobním životě zastávám názor, že pokud člověk něco chce, musí pro to něco udělat. Ke společnosti jsem se přidala v lednu 2020 a od té doby jsem ušla kus cesty, ale ještě větší mě čeká a já se na to, co přijde, těším. Ráda čtu, komunikuju s lidmi a pokud je to možné, tak ráda pomáhám ve všech oblastech. A v oblasti finanční gramotnosti mě to těší dvojnásob. V osobním životě jsem ráda babičkou na plný úvazek.

Mysl je vším. Co si myslíte, tím se stáváte. - Budha

Pavla v 10 otázkách

1. Co pro tebe znamená úspěch? 

Za úspěch považuju dosažení svých cílů s čistým svědomím. 


2. Co je tvojí největší výzvou? 

Překonávání sebe sama.


3.  Na jaký zážitek z praxe nikdy nezapomeneš? 

Na každé upřímné poděkování za to, co jsem udělala.


4. Jak ti práce ovlivnila tvůj život, hodnoty a priority?

Hodnoty a priority si zachovávám, ale život mi otočila o 180 stupňů :)


5. Kdyby ses měla charakterizovat pěti slovy, jaká by to byla? 

Zodpovědná, přátelská, naslouchající, loajální, občas i líná :)


6. Co právě čteš nebo posloucháš? 

Knihu Jsi značka ?! od Tomáše Lukavce. 


7. Jak vypadá tvůj ideální den? 

S rodinou někde u vody nebo praskajícího ohně.


8. Co děláš pro svoji každodenní pohodu?

Neodkládám věci na potom, to by mě stresovalo.


9. Co ti dělá největší radost? 

Radost druhých.


10. Co se o tobě moc neví? 

Že umím být i zlá :)

Získaná osvědčení a certifkáty

Co o mně říkají?

Paní Pavla Šimková mi byla doporučena kamarádkou. Pomohla mi ušetřit na povinném ručení. Zároveň mi pomohla s dalšími produkty a také si spořím do budoucna.Je velmi milá a pomůže opravdu se vším. Doporučuji.

Stanislava Vaňkátová

Pro velmi dobrou zkušenost a ochotu bych vám všem doporučila Pavlu Šimkovou. Profesionální i lidský přístup. Výborná domluva. Pokud něco potřebuji, je mi nápomocná.

Gita Kvapilová

S paní Pavlou Šimkovou jsem velmi spokojená. Vstřícná a profesionální jednání. Můžu se na ni vždycky spolehnout, ochotná, se vším poradí. Rychlá, skvělá a přátelská komunikace. Vřele doporučuji.

Simona Orlová

Pavlu Šimkovou znám už opravdu hodně let. A když mě loni oslovila s možností mě seznámit s produkty její nové práce, neváhala jsem ani minutu. Protože za ty roky vím, že by mně nic špatného nenabídla. Zkontrolovala mi všechna pojištění od životního po dům, elektřinu i plyn. Nechala jsem si hlavně poradit, co předělat a do čeho nového bych vzhledem k věku měla jít. Teprve teď mám vše v pořádku díky Pavle. Proto ji doporučuji na 100% díky její přátelské povaze, empatii a tahu na branku.

Ilona Minářová

S paní Pavlou Šimkovou jsem se seznámil hned poté, co jsem se dozvěděl o ZFPA. Ochotně mi představila produkty, které mne zaujaly a pomohla zpracovat ty, o které jsem měl zájem, profesionální a milý přístup byl samozřejmostí. Nyní se na ni mohu obrátit vždy, když potřebuji, ráda mi se vším pomůže a společně vždy najdeme rozumné řešení.

David Lupták

Pavlu Šimkovou všem velmi ráda doporučím. Mé zkušenosti s ní jsou jen pozitivní. Je velice zodpovědná, ochotná s čímkoliv pomoct a ráda navede na správnou cestu. Vděčím jí za to, že také mohu být součástí této skvělé společnosti, ve které se mi dostává spousty nových poznatků z oblasti finanční gramotnosti. Celé mé rodině pomohla s různými druhy pojištění, ale především jsem si díky Pavle začala zajišťovat svoji budoucnost.

Lenka Kocourková

Máte dotaz?
Ozvěte se mi!

Pavla Šimková

+420 736 665 005