Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Helena Doležalová

Účast na semináři 29. 3. 2014 byl den, který mi změnil život. Tehdy jsem pochopila, že chci přes finance pomáhat lidem, na kterých mi záleží a kteří o to stojí. Bydlení řeší snad každý z nás, a proto jsem si postupně rozšířila specializaci na úvěry, hypotéky a s tím související majetkové pojištění, abych mohla maximum nabídnout i v této oblasti. Společnost ZFP Akademie nabízí několik směrů, jak s jejich systémem vzděláváním naložit.  Zaleží na každém z vás, který vás zaujme. Já vám pomohu na každé cestě, kterou si zvolíte. 

Můj život je můj styl a můj styl je můj život.

Helena v 10 otázkách 

1. Co tě na tvé práci nejvíce baví?

Pomáhat lidem nejen stabilizovat, ale hlavně zlepšovat jejich finanční situaci. S ohledem na různé povahy a životní situace lidí je to často velmi pestrá práce, ale to mě na tom baví také. 


2. Co pro tebe znamená úspěch?

Rozhodně spokojení klienti a spokojená moje rodina. Není to samozřejmost, proto je opravdu vnímám jako důležitý úspěch. 


3. Co nejdůležitějšího ti práce v tomto oboru přinesla?  

Vzdělání ve financích. Díky tomu umím sobě a ostatním poradit v důležité oblasti, která se týká naprosto každého z nás. 


4. Co tě v práci či životě nejvíce motivuje?

V práci mě nejvíce motivuje mít kolem sebe spokojené klienty a samospotřebitele. Když třeba pomohu mladé rodině k novému bydlení, je to vlna velké energie do další práce.


5. Co právě čteš nebo posloucháš?

Nemám vyhraněný vkus. Poslouchám víceméně cokoliv, co se hraje. 

6. Jak vypadá tvůj ideální den?

Asi když se co nejvíce podobá tomuto scénáři: plynně navazující schůzky s klienty, odpoledne strávené s rodinou a večer zakončený s manželem nad sklenkou kvalitního vína. 


7. Kdyby ses měl charakterizovat pěti slovy, jaká by to byla?

Tak rozhodně empatická, veselá, upřímná, energická a naslouchající.

8. Co děláš pro svoji každodenní pohodu?

Popravě mi stačí, když vstanu ráno z postele :-)


9. Jak se nejlépe odreaguješ?

Baví mě práce na zahradě. Jsem tak venku na čerstvém vzduchu a ještě dělám něco užitečného. 


10. Co ti dělá největší radost?

Baví mě vařit, takže když se mi jídlo podaří a všichni si pochutnají, mám z toho velkou radost. 

Získaná osvědčení a certifkáty

Co o mně říkají?

S paní Doležalovou jsme řešili nejen prodej bytu po mamince, ale i nastavení všech produktů v rodině. Řešili jsme kombinaci stavebního spoření, realitního fondu, penzijní připojištění i životní smlouvy. Jsme maximálně spokojeni s jejími službami, vždy, když potřebujem cokoliv řešit, paní Doležalová nám ochotně pomůže. Můžeme jen doporučit.

Věra a Erwin Hebermannovi

Se službami paní Doležalové, jakožto zástupkyní společnosti ZFP GROUP jsme nadmíru spokojeni. V současné době řešíme přefinancování hypotečního úvěru. Tento pro nás složitý úkol bychom bez její pomoci rozhodně nezvládli. Při sjednávání nových pojistných smluv se snaží pro nás vyjednat ty nejlepší podmínky. V kteroukoliv dobu obratně reaguje na naše telefonáty či e-maily a snaží se vždy vše vyřešit co nejdříve a nejlépe k naší spokojenosti. Při jednáních je milá, ochotná a vstřícná. Dané problematice rozumí a snaží se najít v co nejkratší době to nejlepší řešení. Můžeme jenom doporučit.

MUDr. Jiří a Marcela Rohovští

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Heleně Doležalové za její ochotu a pomoc při kontrole a řešení pojistných smluv, za její pracovní nasazení, rady a individuální přístup. Děkuji za seznámení s investičními produkty a tedy i za novou možnost zhodnocení mých úspor. Jsem spokojená a mohu tedy jen doporučit. Přeji mnoho úspěchů a těším se na další spolupráci.

Michaela Jandlová

Máte dotaz?
Ozvěte se mi!

Helena Doležalová

+420 732 381 818