Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

GreenUP nově v rodině ZFP Group!

7. 11. 2023

Každá firma, která chce svým klientům,

zákazníkům a prostě komunitě přinést TOP služby, věci, a tak prostě stále růst a zvětšovat se. Musí vytvářet nové věci, produkty, inovace a projekty.

 

Přesně to se děje u nás v ZFP. A tak dne 3.5.2023 vznikla nová dceřiná společnost v rámci skupiny ZFP Group, a.s. s názvem GREENUP, S.R.O. 

 

Společnost GreenUP, s.r.o. byla přidána za účelem rozšíření portfolia produktů v oblasti financí a nabízí možnost zařadit do nabídky klientům další produkt, který přinese úspory v nákladech na provoz domácností, firem, obcí a měst za současného využití možných dotací od státu. Cílem společnosti GreenUP, s.r.o. je klientům pomoci ohledně energetiky a chytrého řízení v domácnosti. Od 1.10.2023 byl SPUŠTĚN NOVÝ PROJEKT PRO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ POŘÍZENÍ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY (FVE), tepelná čerpadla, wallboxu, klimatizace za pomoci zkušeností vybraných firem, působících v oblasti obnovitelných zdrojů a energetiky. Společnost GreenUP spolupracuje s šesti renomovanými společnostmi na Českém trhu.

 

Vzhledem k tomu, že se na mě stále obracíte s dotazy, jak na dotace skrz například FVE a nebo zda nevím o někom kvalitním, prověřeném, kdo zařídí na klíč tyto služby. Do nedávna jsem musel odpovědět, že bohužel nevím. Ale nyní již ne. Myslím si, že to je super zpráva. No a protože nejsme „brouci pytlíci“, zajistili jsme si v našem týmu specialistu, který této oblasti rozumí a bude vás celým procesem provádět. Tak pokud nad těmito věcmi přemýšlíte a nebo již jste se pro ně rozhodli. Dejte vědět, pomůžeme vám.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt