Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Nemovitosti

31. 10. 2023

Proč je asistovaný nákup správnou volbou?

Právě včera jsme úspěšně spustili nový projekt, který jsem přivedl do ZFP ve spolupráci se svým týmem. Stále více klientů se nás ptá na možnost nákupu nemovitostí namísto prodeje. S tím jsme ochotni pomoci, ale pouze ve volném čase našich kolegů, kteří by se dobrovolně zapojili do hledání. Jsem si vědom, že pracovat zdarma není ideální. 

 

Jednoho dne jsem měl inspiraci, jak tento proces zefektivnit a vytvořit kvalitní nabídku pro stávající i nové klienty. Spolu s mým týmem jsme tuto myšlenku rozvinuli a popsali. Následovaly hodiny práce, a dnes jsem hrdý na to, že jsme projekt oživili a můžeme ho nabídnout - Asistovaný nákup nemovitostí!

 

Tato služba vám zajistí, že nákup nového bydlení bude příjemným zážitkem, nikoli noční můrou. Klient má po svém boku realitního makléře, který ho provází od začátku do konce. Makléř vyhledá vhodné nemovitosti, prohlídne je, prověří je a zařadí je do užšího výběru pro klienta. S klientem jde na prohlídky, vyjednává cenu a může zajistit i prověření stavu nemovitosti, ať už hloubkové, nebo jen na požadované části. Tato služba vám pomůže vyhnout se nepříjemným překvapením při nákupu nemovitosti.

 

Je to podobné jako koupě auta - když kupujete auto, můžete vzít s sebou mechanika, aby zkontroloval vozidlo. Proč by to nemělo platit i pro nákup bytu, domu nebo jiné nemovitosti? A tím vám pomůžeme ušetřit čas a nepříjemnosti spojené s nákupem nemovitosti.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt