Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Michalův Průvodce Finanční Stabilitou

12. 10. 2023

Zjistěte, jak se stát finančně nezávislým a plnit své sny.

Investice 

Hypotéka 

Kryptoměny 

Stavební spoření 

Penzijní spoření 

Investiční zlato 

Pojištění nemovitosti 

Pojištění životní 

Pojištění auta 

a tak dále… 

 

To jsou drazí sledující a kamarádi věci, které všichni více či méně máme doma v šuplíku. Ať se bráníte sebe více, tak něco z toho prostě doma máte. A pokud jste ti co opravdu myslí na svoji budoucnost, tak toho budete mít hodně. 

 

Jenže, jak se v tom všem vyznat, orientovat a mít jistotu, že je vše nastaveno, tak jak má být? Jakou mám jistotu, že až budu potřebovat pojištění, že bude fungovat a nebo že tam opravdu budou ty peníze, které jsem si odkládal? A další otázky co nás napadnou…. 

 

To je vše co nás hned následně napadne a nad čím začneme přemýšleti. Někdo více někdo méně, dle naší nátury. Tak jak tedy na to? 

 

Jsou za mě v podstatě jen tři cesty, které já sám vidím a i v rámci mého podnikání s lidmi řeším.

 

První je, že vše je mi úplně ukradené a nějak bylo a bude. Sjednám jen to nejnutnější, protože stejně všechno je zlodějna a nic nefunguje…. A mnoho dalších výmluv, které si najdeme k tomu, že se nám prostě toto řešit nechce. 

 

Druhá varianta je: OK než se snažit porozumět všech těm produktům a neustále se udržovat v obraze, tak se pověřuji tomu, že si najdou někoho, komu budu věřit a on mi s tím pomůže. Čili nesměřujete svůj focus na nalezení svého finančního guru, který bude za Vás vše řešit a vy mu budete důvěřovat a jen si vše budete kontrolovat. 

 

No a ta třetí: Začnete se vzdělávat a v dané problematice se více orientovat. Zde nemyslím, ale TikTok či Instagramové rádoby poradce, ale opravdové profíky, kteří se v tomto obru opravdu orientují a vědí co dělají. A na vzdělávání mají opravdu všechny potřebné atributy, tak abyste věděli, že to co se učíte je pravda a realita. Ne že je to pak naopak. A pak se o vše dokážete postarat sami a nebo zkombinujete variantu 2 a 3. Tedy, naučíte se základy, najdete si svého guru a tím, že máte dost informací a přehled, tak se vám lépe komunikuje, lépe kontroluje a přesně víte vy sami co chcete. 

 

No a to je asi tak ve zkratce to, jak to v realitě prostě je. Já a můj tým v ZFP GROUP jsme schopni vám pomoci s bodem 2 a 3. Rozhodnutí je, ale vždy na nás samotných. 

 

Pokud tě oslovil bod 2 či 3, tak napiš.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt