Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

S Přáteli na Finanční Cestě!

23. 8. 2023

Jsem rád, že mohu dnes sdílet s vámi jeden z nejúžasnějších aspektů mé práce.

Po 16 letech v oboru finančního poradenství mám tu čest říci, že z mnoha z vás se stali nejen klienti, ale také skuteční přátelé a kamarádi. 

Je to úžasné sledovat, jak společně dosahujeme vašich finančních cílů a plníte si sny. Každý rok, pokud máte zájem, se sejdeme a podíváme se společně na to, kde právě jste. Projdeme vaše investice, zkontrolujeme, zda není potřeba něco aktualizovat či poupravit. Ale nejlepší je ta část, kdy můžeme společně zanalyzovat, jak jste se za ten rok posunuli směrem k vašim cílům. 

Ach, ten moment, kdy vám můžu zavolat a říct: "Tak už je to tu! Právě dnes je ten čas začít řešit tvůj cíl pořízení nového vozu. Už jsi přemýšlet, jaký si koupíš?" Je to prostě neuvěřitelný pocit, když můžu být součástí vašeho života a pomáhat vám naplňovat sny. 

Naše společná cesta není jen o číslech a grafy, ale o vztazích a vzájemném růstu. Proto je tak důležité se jednou ročně potkat, posedět, povídat si a prověřit, že jdeme stále správným směrem. Směrem k těm snům a cílům, které jste si stanovili. 

Děkuji vám za důvěru a za to, že mi dovolujete být součástí vašich životů. Těším se na další setkání, další cesty k cílům a na další roky přátelství a spolupráce!

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt