Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Ahoj všichni budoucí kolegové!

10. 8. 2023

Mám tu pro tebe úžasné novinky!

Chci ti přiblížit, co všechno jsme pro tebe připravili, abys u nás mohl/a rozvinout svůj potenciál a naplnit své cíle!

 

My, já a můj tým, jsme tu pro tebe od samého začátku. Chceme tě podpořit na tvé cestě k osobnímu růstu a dosažení tvých snů. Jak? na to ti odpovíme na mém FB, kde nejdeš celý text.

 

Naše prostorné a prestižní prostory jsou připraveny právě pro tebe! Máš svůj vlastní stůl a koutek pro tvoji práci, plus úžasnou jednací místnost pro setkání s klienty. 

 

Přichystali jsme pro tebe bohatý výběr adaptačních školení, které tě podpoří na tvé cestě k profesionálnímu růstu. Získáš všechny potřebné znalosti a dovednosti!

 

A co říkáš na naše skvělé call asistentky? S nimi budeš mít diář vždy naplněný důležitými schůzkami, takže se můžeš soustředit na svůj rozvoj!

 

Nezapomněli jsme ani na servisní asistentky! Jsou tu pro tebe, aby ti připravily veškeré potřebné materiály a podklady. To všechno, co potřebuješ, aby tvé schůzky byly naprosto skvělé!

 

A co se týče vedení a podpory – nemusíš se ničeho obávat! Hned od začátku budeš mít svého manažera, který tě povede za ruku. A pokud by sis chtěl/a ještě více zdokonalit své dovednosti, je tu pro tebe naše obchodní koučka!

 

A teď to nejlepší – na prvních 6 měsíců ti garantujeme stabilní příjem! Víme, že začátek není vždy snadný, a proto tě chceme podpořit, abys se mohl/a soustředit na svůj růst! 

 

Máme pro tebe také speciální databázi klientů. Pomůžeme ti se starat o své klienty a podpoříme tě v péči o jejich finanční stabilitu a plnění cílů. 

 

A co týmové auto? Ano, správně! Můžeš si ho půjčit, kdykoli to bude potřeba. Takže vždy dorazíš na schůzku ve stylu! 

 

Naše vlastní produkty jsou jasným signálem, že u nás máš mnoho možností! Nabízíme ti exkluzivní a kvalitní produkty, které najdeš jen u nás, pod značkou ZFP GROUP. 

 

A také, budeš součástí silné značky s 28 lety historie. Jsme společnost založená na důvěře k ostatním, vztazích a rodinných hodnotách. 

 

Těšíme se, až tě osobně poznáme!  Rád tě pozvu na kávu, kde si spolu povíme o všech detailech. No a poté ať už se rozhodneš jakkoli, budeme ti fandit na tvé cestě za úspěchem!

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt