Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Renta

1. 8. 2023

neboli přestat pracovat a užívat si života a to bez ohledu na to, zda řešíme nějaký státní důchod.

Líbila by se vám taková fáze vašeho života? Ráno vstát, kdy chcete, celý den si dělat co chcete, cestovat a nebo prostě jen tak být? Já si myslím, že ano. 

Možná Vás nyní napadlo, že se jedná o scifi, ale mohu vás ujistit, že ne. Jediný, kdo má tu moc a tu možnost, aby se to stalo i vám, tak jste VY! 

Vše totiž začíná rozhodnutím, že vůbec takovou věc, jako je renta, chcete. Že si prostě definujete rok, kdy přestanete pracovat, a nebo že budete pracovat, ale protože chcete. 

Je to totiž první a nejtěžší krok, který je potřeba splnit. Hned na to ale máme krok číslo dva. Kolik v hodnotě současných peněz bych měsíčně potřeboval, abych nemusel již pracovat? 

A proč v hodnotě dnešních peněz? Vždyť je inflace! Ano, je, a i s inflací bude počítáno, ale až při výpočtu, ne při stanovení si cíle. 

Další, třetí krok je stanovit si, zda chci, aby má renta byla nekonečná, nebo po omezenou dobu. 

No a v tuto chvíli máme všechny potřebné body k tomu, abyste mohli najít vhodné instrumenty k tomu, abyste si splnili svůj cíl, sen, nebo pokud chcete plán. 

No jenže jaké instrumenty, že? Trh je tak spletitý, a nikdo z nás by nerad naletěl na nějaké podvodníky. A od toho jsme tu my. Jako společnost tu jsme 28 let, já osobně již 16. rokem, a kolem sebe mám tým profesionálů, kteří stejně jako já umí poradit a pomoci s tímto výběrem. Ale předtím vám pomohu i sestavit si právě ty ony první 3 body. 

Tak neváhej, nestyď se a klidně mi napiš do zprávy. Protože co tím můžeš ztratit, když to zkusíš? 

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt