Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Finanční obor se mění

6. 6. 2023

Odstraňujeme předsudky a pomáháme lidem dosáhnout úspěchu

Obor financí má za svou historii pošramocenou pověst. Ale já jsem opravdu rád, že se mi daří v mém okolí tuto předpojatost měnit a ukazovat, že ne každý, kdo pracuje ve financích, je "podvodník". Možná víte, možná ne, ale díky novým předpisům od ČNB došlo ke snížení počtu lidí pracujících ve finančním sektoru. Z mnoha stovek tisíc lidí, kteří se dříve věnovali této profesi, zůstalo dnes po celé ČR pouhých cca 30 000. A to je opravdu malý počet. Pro tento obor je to však skvělé. A proč si to myslím?

 

V první řadě odpadli ti, kteří to nemyslí vážně. Dnes je totiž velkou výzvou získat všechny potřebné legislativní zkoušky a udržet si je, a to ještě s neustálým se vzděláváním. Není to lehký úkol. A právě proto ve finančním odvětví zůstávají jen ti, kdo svou práci berou vážně.

 

Pro nové kolegy je to znak, že prestiž našeho oboru se zvýší a nebude nouze o práci. Mnoho lidí, kteří dříve tvrdili, že mají svého finančního poradce, najednou zjistí, že o něj přišli a jsou vlastně bez jakékoliv podpory. Samozřejmě, mohou se obrátit na pobočky nebo vyhledávat informace na internetu. Nicméně osobně bych si nebyl jistý, jak je to s vámi, ale pokud bych například chtěl koupit dům za x milionů, nebudu se spoléhat na smlouvu staženou z internetu. Raději bych se obrátil na kvalifikovaného právníka, abych měl jistotu, že všechno proběhne správně a bez problémů.

 

Prestiž, to je další důležitý faktor, který postupně sílí v této branži. Naše práce však dnes přesahuje pouhé sjednávání produktů, jako jsou "cestovky, povinka či životky". Skutečným záměrem je pomáhat lidem naplňovat jejich sny a cíle, a tím jim poskytnout opravdovou příležitost bohatnout a rozvíjet se.

 

Proto jsem nadšený, že za pouhých 5 měsíců jsme v našem týmu zaznamenali nárůst o 5 nových kolegů. S těmito kolegy máme 100% jistotu, že jim můžeme poskytnout garanci příjmu, klientelu, asistentky, zázemí kanceláře a unikátní systém ZFP, který nemá obdoby na trhu. Být součástí tohoto progresivního týmu znamená budovat silnou pozici na trhu a dosáhnout rezonance našeho jména ZFP ve všech směrech. A samotným kolegům pomoci rychle začít plnit jejich sny a cíle. Naučit se vydělávat velké peníze, které by jim v běžném zaměstnání nikdy nepřišly.

 

A to ještě není vše! Stále tvrdě pracujeme na tom, abychom nadále rostli jako tým, jako značka a komunita, která dokáže silně a pozitivně ovlivňovat životy lidí kolem nás. Nevěříš? Napiš mi a rád ti ukáži, že to tak skutečně je.

 

Jsme tým profesionálů z ZFP GROUP a působíme převážně na Vysočině. A také ti můžeme pomoci změnit život k lepšímu.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt