Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Zajistěte si klidný a bezstarostný důchod

17. 5. 2023

Ušetřete si na budoucnost a nezklamte sami sebe!

DŮCHODOVÁ REFORMA téma, které by mohlo mít významný dopad na naše budoucí životy. Jak víte, důchodová situace v České republice není zrovna růžová a plánovaná důchodová reforma nám to jen připomíná. Bohužel, státní důchod pravděpodobně nebude postačovat k pokrytí našich potřeb v důchodu, a to s náhradou pouhých 20 % našeho průměrného předchozího příjmu.

Je to nepochybně znepokojující zpráva, která si zaslouží naši pozornost. Proto již dnes je potřeba převzít svou budoucnost do vlastních rukou. Není to jen otázka finančního zabezpečení, ale také o naší vlastní jistotě a pocitu kontroly nad naším životem.

Nabízí se mnoho možností, jak si na důchod spořit. Můžeme využít individuální spoření, jako jsou penzijní fondy nebo investovat do akcií a nemovitostí. Nezáleží na tom, jakou cestu si zvolíme, důležité je začít co nejdříve. Čím dříve začneme odkládat peníze na stranu, tím více času budou mít naše úspory na růst.

Snažte se přemýšlet dlouhodobě a vytvořte si finanční plán, který bude zohledňovat vaše příjmy, výdaje a dlouhodobé cíle. Není to však jen otázka peněz, ale také o našem zdraví. Aktivní a zdravý životní styl nám umožní více si užít naše důchodové období.

Drazí přátelé, přemýšlejme o naší budoucnosti a jednejme včas pro svou vlastní jistotu. Pokud nezačneme uvažovat o našem důchodu dnes, můžeme se jednoho dne ocitnout v situaci, kdy budeme záviset na státním důchodu a mít problémy s uspokojením svých potřeb. Nastal čas jednat, abychom si zajistili klid a jistotu pro naši důchodovou budoucnost.

A pokud nevíte, jak na to, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt