Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Proč vlastně podnikám?

25. 4. 2023

Dnes bych s vámi chtěl sdílet můj pohled na podnikání.

Když jsem poprvé začal podnikat, myslel jsem si, že jde jen o to vydělat co nejvíc peněz. Ale postupem času jsem si uvědomil, že jde o mnohem víc než jen o peníze. Podnikání mi umožňuje pomáhat lidem a zachovat si svůj odkaz na téhle planetě.

Jistě, vydělávání peněz je důležité, ale je to jen nástroj, jak dosáhnout cílů, které jsou pro mě skutečně důležité. Pro mě to znamená pomáhat lidem v těžkých životních situacích, inspirovat a motivovat ostatní, aby se stali lepšími verzemi sami sebe, a poskytovat kvalitní služby a produkty, které zlepšují životy lidí.

A víte co? Tohle všechno mi dělá obrovskou radost. Je to jako dát někomu kus svého srdce a vidět, jak to má pozitivní vliv na jeho život. A když se mi podaří pomoct někomu změnit život, cítím se jako superhrdina, který získal novou výzvu, aby pomohl ještě víc lidem.

Můj cíl není jenom vydělat co nejvíc peněz, ale také se stát lepší verzí sám sebe. Snažím se být nejlepší v tom, co dělám, a neustále se učit novým věcem. A když vidím, že má moje práce pozitivní dopad na ostatní, cítím se úplně skvěle.

Takže, co je pro vás důležité v podnikání? Co je váš cíl?

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt