Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Další z řady mých klientů je Petr.

11. 4. 2023

Když poprvé přišel na konzultaci ke mně, byl celý nervózní jako slepice na útěku.

Samozřejmě, když si chcete splnit sen, někdy to může být až příliš nervy drásající.

Petr mi řekl, že si chce pořídit vysněné bydlení, ale nemá ponětí, jak na to. Tak jsme si společně sedli a začali plánovat jeho finanční budoucnost. Musím říct, že Petr byl opravdu neuvěřitelně zodpovědný a důkladný. Byl ochoten vyslechnout každý můj nápad a odpovědět na každou mou otázku, což je vždy velmi důležitý základ.

Jenže pak přišla ta část, kterou Petr trošku podcenil - investice. Jakmile jsme se začali bavit o investičním portfoliu, Petr si na mě chvíli poškleboval a prohlásil: "Hele Michale, já nejsem žádný Buffett, tak co mi tohle říkáš?“

Ale nevzdal jsem se a ukázal mu, jak důležité jsou správné investice při plánování jeho finanční budoucnosti. Nakonec byl Petr úplně překvapen, jak jednoduše a zábavně se to dá zvládnout.

A teď k tomu nejlepšímu - po několika letech se Petr vrátil ke našemu setkání se slzami v očích. Byly to slzy štěstí, protože díky našemu plánování a investičnímu portfoliu, které jsme sestavili, se mu podařilo splnit jeho sen. Pořídil si krásné bydlení a cítil se skvěle.

Tento reálný příběh nám ukazuje, jak důležité je plánování a investice při plnění našich snů.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt