Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Moje cesta za finanční nezávislostí.

16. 11. 2020

„Kdo celý den pracuje, nemá čas na vydělávání peněz.“

                                                        John D. Rockefeller

A jak tedy začala moje cesta k finanční nezávislosti?

Cestou ze základního semináře jsem byla nabitá informacemi a odhodlaná svůj život změnit a tím i přístup k financím a následné finanční gramotnosti. O nějaké spolupráci se ZFPa jsem neuvažovala, avšak postupným seznamováním se s produkty a společností, mně bylo jasné, že právě spolupráce bude dalším krokem k vlastnímu růstu.

Pomalu se dostávám do nelehkého světa spolupracovníků, kteří se všemožnými způsoby snaží pomáhat lidem stejným jako jste zrovna vy i já. A to je zajímavé sledovat, jak se mezi "našimi" lidmi mění slovo FINANCE a pohled na ně.

Dnes je svět okolo nás velmi komplikovaný a každý z nás se snaží najít cestu. Doba není zlá, jenom na ní špatně nahlížíme a tím se připravujeme o příležitost zajistit si úsměv na tváři, i přes to "složité" okolo nás.

A co za svoje krátké působení vidím jako největší brzdu, je více než evidentní. Bojíme se nových věcí a tím se ochuzujeme o cestu za novým poznáním. 

Vždyť člověk je od přírody zvídavý. Tak proč se nezvednout a začít se dívat jinak, lépe a tím posunout nejen sebe, ale i naše blízké okolí. On ten krok do neznáma je stále jen krok, který někam vede.

Ale zpět k financím. Nebojme se jich, je to jenom nástroj, který nás pomůže dostat do klidnějších dnů se zajištěním, nebo nám udělá měkoučký polštář pro naše sny a přání. Je to tak jednoduché a dveře jsou otevřené úplně všem, kteří se nebojí ovládat svoje peněženky a využít dokonalých možností formou vzdělávání.

A víte co je na celé téhle cestě spolupráce v naší kanceláři s naší společností to nejlepší?  Potkáte se s lidmi, jejichž příběhy vás můžou velmi obohatit a posílit při cestě, která se nám má stát cestou růstu a pomocí pro lepší životy. Protože každý máme své sny, které si chceme plnit. Tak proč ne vy?

Poslední slova tedy věnuji všem mým kolegům v celé ZFP, kteří se všemožnými způsoby snaží lidem v této nelehké době pomáhat. Nejsou to leckdy snadné cesty, ale ty spokojené tváře v rodinách za to stojí.

Nebuďme jen IN, buďme UP. Naučte se s námi rozumět penězům a zjednodušit si svůj  život. I ty můžeš najít svojí finanční gramotnost a nezávislost.

"Náš život je výsledkem našeho rozhodnutí."

                                                                                                        Kateřina Koberová

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt