Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Hledáte úsporu v rodinném rozpočtu? Zkuste to třeba u Energy.

11. 8. 2020

Žádný z nás nechce, aby mu z jeho osobního nebo rodinného rozpočtu zbytečně neutíkali peníze. Člověk se tak může dostat do situace, že už zdánlivě není na čem ušetřit.

V tuto chvíli může přijít na řadu úspora v oblasti energií.

Pokud vlastníme byt, můžeme se bavit o ročním nákladu na energie ve výši 12 000 Kč ročně. U rodinného domu se jedná o náklady ve výši i 60 000 Kč a více. To už je velký zásah rodinného rozpočtu, na kterém se vyplatí ušetřit. Musíme vědět jak a dát si i pozor při hledání úspory.

A na co si dát pozor především ...?!

Vybrat bychom si měli především dobrého a spolehlivého dodavatele energii, který s námi bude jednat férově a nebude nás lákat na tak neodolatelné podmínky, které se však záhy změní v náš neprospěch. Ve finále žádnou úsporu mít nebudeme, ba naopak se náš výdaj za energie ještě i zvýší atp.

 

Co bychom měli hledat u spolehlivého dodavatele?

1. Smlouva by měla být bez závazků -> smlouva na dobu neurčitou

2. Dodavatel by nás neměl sankcionovat vyšší cenou za to, že nechceme být vázáni na dobu určitou.

3. Jeden ceník pro všechny

4. Stejná cena za noční a denní proud, abychom nemuseli hlídat, kdy během dne máme levnější elektriku

5. Jednoduché a přehledné smlouvy

6. Online přístup

7. Hlídání termínů u přechodu k jinému dodavateli, tak aby původní dodavatel vám neudělil sankci za  špatně zrealizovaný přepiš energií.

8. Kopírování reálné ceny komodity s ceníkem na celý rok

Když cena komodity klesne -> vám také cena klesne a to i během roku

Když cena komodity stoupne -> cena se zvýší až příští rok

9. Vždy je důležité jednat s dodavatelem a ne se zprostředkovatelem nebo aukcí.

 

Tyto aspekty u dodavatelů se často hledají špatně. To byl i důvod, proč se naše firma rozhodla působit i v oblasti energií. ZFP Akademie s 25 lety zkušeností ve světě finančního trhu tak nyní působí i na poli energií. Pokud hledáte úsporu, hledejte ve vašich domácnostech společně se ZFP energy.

A jaké máte u nás výhody?

 

Naší největší výhodou je to, že jako firma máme již 25 let zkušeností, to je i určitou jistotou pro naše klienty, že naše služby i v oblasti energií budou stejně kvalitní a s osobním přístupe jako u nás znáte z oblastí financí.

 

Když jsme se pouštěli do oblasti dodávky energií, tak jsme si dali za cíl, splnit výše vyjmenované podmínky, co budeme pro naše klienty splňovat, jako smlouva na dobu neurčitou, jeden ceník, přehledné vyúčtování a smlouva atd…

 

Další naší velkou výhodou je, že možnost ušetřit na energiích nabízím především našim klientům se kterými se známe již třeba roky. Z tohoto důvodu nejsou energie našim hlavním a jediným produktem, jako je tomu u spousty společnosti. To ovšem neubírá nic na kvalitě, ale dává nám to možnost, abyste měli lepší cenu s lepšími podmínkami.

 

Možnost se spolupodílet na provizích z vašich energií také je zcela jedinečná a unikátní věc na trhu, kterou jen tak nenajdete. Toto je možné díky našemu dobrovolnému systému vzdělání, který od nás už znáte desítky let.

 

Autor článku: Jan Vítámvás|zobrazit profil a kontakt