Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

Investice jinak než znáte

20. 8. 2019

Jak v dnešní době bezpečně zhodnotit své finance..

Na trhu máme spoustu investičních příležitostí, od podílových fondů zaměřených na akcie, dluhopisy či nemovitosti, přes přímé investování na burze po investice v podobě nákupu a následného pronájmu bytů nebo komerčních nemovitostí atd.

 

 

 

Dnes bychom Vám, ale chtěli představit méně známou podobu zhodnocování peněz. Jedná se o možnost participace na úvěru. Možná znáte společnost, která již působí na našem trhu několik let a v jejich reklamách se vyskytuje zebra. Je to obdobný princip, však s hned několika odlišnostmi. První rozdíl je ten, na co se peníze používají.

Společnost se zebrou půjčuje Vaše peníze běžným lidem, a abyste měli nějaký vyšší zisk, musíte půjčovat méně zodpovědným lidem prostřednictvím společnosti se zebrou, tudíž máte menší pravděpodobnost návratnosti peněz.

My půjčujeme nadnárodní společnosti RC Europe, která se zaměřuje na investování v zemích, kde nejsou ceny nemovitostí tak „našponované“ jako třeba v Německu a dále na západ. RC Europe se zaměřuje v aktuálně financovaném projektu na země ve východní Evropy (Rumunsku, Srbsko), kde je velký potenciál ekonomického růstu a s tím spojený růst i realitního trhu.

 
Bezpečnost je zde poskytována ručením celé firmy RC Europe a ručením osobního majetku majitelů společnosti RC Europe v případě nevydařené investice. U společnosti se zebrou v reklamě žádnou garanci nemáte, proto je vhodná třeba pro menší částky k investování, která vás finančně nebudou tzv. bolet, když o ně přijdete.
Pokud hledáte, kam uložit peníze a chcete předem vědět, kolik Vaše peníze vydělají, tak toto může být příležitost třeba pro Vás. V této investici je garantované roční zhodnocení 4,5 % se závazkem na 4 roky.

 

 

 

 

 

Něco málo o RC Europe
RC Europe Property a.s. je česká společnost podnikající v oblasti developmentu a pronájmu kancelářských budov, obchodních center, residenčních projektů a zařízení z oboru zdravotnictví. Majiteli skupiny RC Europe je pan Miloslav Hartman a pan Jan Prokop, kteří skupinu založili roku 2005. Společnost působí především ve střední a východní Evropě, konkrétně v České republice, Rumunsku a Srbsku. Společnosti jako Lidl, CCC Shoes, Deichmann, Takko, Pepco, Jysk, ČEZ Romania jsou hlavními nájemníky v rámci nemovitostního portfolia. 

 

 

Zdroj informací a citace:
www.rceurope.cz

Autor článku: Jan Vítámvás|zobrazit profil a kontakt