Obchodní síť společnosti ZFP
Vedení – Michal Vítámvás

ZFP MOTOKÁRY CUP 2019

6. 5. 2019

Je to tu ! Letošní motokáry budou BOMBA !

Od roku 2016 dodržujeme tradici v závodění na motokárách. Již po čtvrté budeme jezdit na úžasných benzínových motokárách v Modřicích u Brna.
 
Stejně jako v loňském roce, budeme závodit jak v týmech, tak i v jednotlivcích. Pro vítěze máme nachystané medaile a poháry, o které věřím, že svedeme velký boj. Po celou akci bude k dispozici občerstvení tzn. jídlo i  pití.

 

 

 

 

 

Standardní cena takové akce na jednotlivce vychází cca 1.071,-Kč, ale díky již tradičnímu zapojení   našich obchodních partnerů - pojišťovna Kooperativa, Penzijní společnost České pojišťovny a  kanceláří pana Jana Kostečky, paní Věry Augustinové a pana Michala Vítámváse se nám podařila cena velmi výrazně zadotovat a to neuvěřitelnou částkou 821,-Kč. Všichni účastníci mají možnost si užít skvělý den jen za 250,-Kč na osobu. 
 
Ale aby toho nebylo málo, tak jsme pro Vás opět přichystali krásná trička, která všem zůstanou jako drobná vzpomínka na ZFP MOTOKÁRY CUP 2019 za drobný peníz.
 
Pokud tedy máte své evidenční číslo od ZFP akademie, a.s. a nechcete se první červnovou neděli nudit doma, budeme rádi, když se zúčastníte i se svojí rodinou a tento den si společně užijete naplno.
 
Pozor!  Kapacita je omezená a to počtem 40 lidí ! Vzhledem k tomu, že nás každý rok  přibývá , je dobré si pospíšit a ihned si své místo zajistit.
 
Rezervaci můžete provést ZDE.  - POZOR JEN DO 17.05.2019 !!! REZERVACE UKONČENY - PLNÁ KAPACITA

Po rezervaci bude pro Vás nachystána vstupenka, k vyzvednutí budete vyzváni.
 
 
Pár doplňujících informací:
dne: 02.06.2019
čas: 13:15 hod.
kde: motokáry Modřice - Brno
do kdy se nahlásít: do 17.05.2019

Malá ukázka z roku 2018.

Autor článku: Michal Vítámvás|zobrazit profil a kontakt